Podgrzybek Brunatny zaliczany jest do rodziny borowikowatych. To bardzo popularny i chętnie zbierany grzyb leśny. Uważany za jeden z cenniejszych Polskich grzybów. Ma wspaniały smak i aromat. W kuchni wykorzystywany na wiele sposobów. Spotkać go można w lasach iglastych. liściastych i mieszanych, często pod drzewami tuż przy pniu. Owocniki pojawiają się od lata do późnej jesieni. W Rosji, Białorusi i na Ukrainie nazywany "Polskim Grzybem". Rozmiar dochodzi do 15 cm średnicy.

PODGRZYBEK BRUNATNY Grzybnia

PODGRZYBEK BRUNATNY Grzybnia
PODGRZYBEK BRUNATNY Grzybnia

Dzięki specjalnie przygotowanej grzybni Podgrzybka brunatnego, do uprawy w przydomowych ogrodach, możesz wyhodować własne grzyby na działce. Takie grzyby, smakiem i aromatem zupełnie nie różnią się od grzybów zbieranych w lesie,. Rosnące pod naszym domem dorodne podgrzybki dadzą nam wiele przyjemności wizualnych i smakowych.

Już teraz zastosuj grzybnię podgrzybka i przekonaj się, że uprawa grzybów leśnych nie musi być trudna, a satysfakcja z wyhodowania własnych grzybów będzie ogromna. To także doskonałe doświadczenie dla całej rodziny.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 25,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl